506 622 477 info@aquamedic.pl

Aqua Medic Poland

Aqua Medic jest niewątpliwym liderem na polskim rynku akwarystyki morskiej – jesteśmy jedynym w kraju wyspecjalizowanym salonem akwarystki morskiej. Zatrudniamy największą liczbę personelu, a łączny litraż akwariów jest dla nas powodem do dumy.

Know How – wiedza przekazana przez niemieckich ekspertów akwarystyki

Aqua Medic Poland zaistniała na polskim rynku w 2001 roku jako spółka-córka niemieckiej firmy ab Aqua Medic GmbH. Wtedy też powstał w Polsce pierwszy salon akwarystyki morskiej z profesjonalnym zapleczem technicznym i serwisowym oraz wyszkolonym przez niemiecką kadrę personelem. Dostęp do wiedzy oraz doświadczenia stał się głównym czynnikiem sukcesu naszej firmy w Polsce.

Doświadczenie – lider obecny na rynku od ponad 20 lat!

Aqua Medic jest niewątpliwym liderem na polskim rynku profesjonalnej akwarystyki morskiej. Zatrudniamy największą liczbę personelu, a łączny litraż akwariów jest dla nas powodem do dumy. W ostatnich latach, zdobyte przez nas doświadczenie w połączeniu z dobrze wyposażonym zakładem produkcyjnym zaowocowało wieloma projektami akwariów wielkogabarytowych oraz projektów na potrzeby akwakultury.

Zasięg działalności – tworzymy akwaria dla klientów z całej Polski

Własna flota samochodów dostawczych oraz mobilność zespołu produkcyjnego i serwisowego sprawia, że jesteśmy dostępni dla naszych Klientów na terenie całego kraju – realizujemy serwisy oraz budowę zbiorników w zasięgu ogólnopolskim.

Salon i sklep stacjonarny – osprzęt do akwarystyki, ryby, korale oraz inne bezkręgowce morskie

Przez 6 dni w tygodniu nasz sklep w Janikowie k/Poznania jest dostępny dla naszych Klientów. Oprócz kompleksowej oferty na osprzęt do akwarystyki morskiej, fachowych porad i serwisu, nasi Klienci mogą kupić ryby, korale twarde, miękkie, ukwiały i inne bezkręgowce morskie ze wszystkich zakątków świata.

Zakład produkcyjny – pełne zaplecze do produkcji wszystkich elementów akwariów i innych zbiorników

W naszym zakładzie produkcyjnym produkujemy od podstaw akwaria ze szkła płaskiego, terraria, filtry oraz inne konstrukcje szklane. Wykonujemy także stelaże pod akwaria z różnych gatunków stali i aluminium. Wycinamy na własnym CNC podzespoły filtrów i zbiorników. Spawamy także zbiorniki z tworzyw sztucznych (PP, PE, PVC) na potrzeby akwarystyki i akwakultury.

Zespół

Bartosz - portretBartosz Blum

Właściciel. Z wyksztalcenia tłumacz jęz. angielskiego, z pasji i wyboru – akwarysta. W firmie odpowiedzialny jest za organizację pracy, współpracę z kontrahentami oraz hurtowniami i dostawcami z Indonezji, Filipin, Kuby, Singapuru, Kenii. Nadzoruje produkcję zbiorników szklanych, zajmuje się wycenami zbiorników oraz zakładaniem akwariów

 

Adam - portretAdam Jędrzejczak

Mgr biologii i pasjonat podwodnego świata za szkłem. Pracuje w branży zoologicznej od 2000 roku. W naszej firmie jest odpowiedzialny za sprawy handlowe, a także organizację importów zwierząt z najdalszych raf koralowych świata i przygotowanie dokumentów na potrzeby uzyskiwania właściwych dokumentów CITES z Ministerstwa Ochrony Środowiska. Adam jest odpowiedzialny także za współpracę z ogrodami zoologicznymi, zajmuje się wycenami zbiorników oraz zakładaniem akwariów.

Marta Steinke

Marta zajmuje się obsługą klientów hurtowych i detalicznych, zamówieniami od naszych kontrahentów, rozliczeniami z klientami, a także dbaniem o dobrostan wszystkich zwierząt w firmie.

Darek Stefański

Odpowiedzialny za klejenie akwariów, cięcie szkłaspawanie PP/PE, cięcie, szlifowanie, sprawy elektryczne, hydrauliczne i wszystkie inne możliwe rozwiązania techniczne i serwisowe.

Referencje