506 622 477 info@aquamedic.pl

Serwis akwariów

Instalacja akwarium to dla nas pierwszy krok współpracy z klientem, który rozpoczyna długoterminową pracę nad właściwym wizerunkiem akwarium. Rozumiemy, że główna satysfakcja z posiadania zbiornika płynie z ładnego i zadbanego skrawka podwodnego świata.

Kompleksowy serwis akwariów

Dbałość o akwarium w ramach długoterminowej umowy lub doraźnej pomocy

W Aqua Medic Poland serwis akwariów to bardzo ważny filar naszej działalności. Sprzedając akwarium zawsze oferujemy naszym klientom opiekę serwisową; w zależności od preferencji, może być to serwis oparty na zasadach pomocy doraźnej lub pełnego serwisu. W tym drugim przypadku, nasi klienci zobligowani są jedynie do podziwiania ładnego i zadbanego zbiornika.

Powierz akwarium ekspertom – gwarantujemy unikalny know-how

Umiejętnie prowadzony serwis przez wykfalifikowany personel to czyste szyby, zdrowe rośliny i zwierzęta, regularnie wymieniane niezbędne materiały eksploatacyjne, przegląd osprzętu oraz wszelkie mniejsze i większe prace serwisowe. Takie podejście jest gwarancją zdrowego i pięknego akwarium, a co za tym idzie, pełną satysfakcją naszych klientów.

Do serwisowanych zbiorników oferujemy naszym klientom zdrowe, pokwarantannowe zwierzęta, rośliny, koralowce, ryby i bezkręgowce. Używane przez nas materiały eksploatacyjne z logo najbardziej znanych marek w Europie są gwarancją sukcesu.